TF گىدراۋلىك گىنېكولوگىيە مەشغۇلات ئۈستىلى، گەۋدىسى، تۈۋرۈكى ۋە ئاساسىنىڭ ھەممىسى داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، يۇقىرى مېخانىكىلىق كۈچلۈكلۈككە، چىرىشكە چىداملىق بولۇپ، تازىلاش ۋە دېزىنفېكسىيە قىلىشقا پايدىلىق.
بۇ گىدرولىك گىنېكولوگىيە ئوپېراتسىيە ئۈستىلى ئۆلچەملىك ھالەتتە مۈرە تىرەش تاختىسى، مۈرە باغلىغۇچ، تۇتقۇچ، پۇت تىرەش تاختىسى ۋە پېدال، سۈزگۈچلۈك تۇپراق قاچىسى ۋە گىنېكولوگىيە تەكشۈرۈش چىرىغى بىلەن تەمىنلەنگەن.
گىدرولىك گىنېكولوگىيە ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئېگىزلىكىنى پېدال ئارقىلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ، كارىۋاتنىڭ يانتۇلۇقىنى تۇتقۇچنى سىلكىش ئارقىلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ.
تورمۇز بېسىلغاندا، كارىۋاتنىڭ ئاستى تەرىپىدىكى مۇقىم ئاساس چۈشۈرۈلىدۇ، بۇ يەر بىلەن بولغان ئۇچرىشىش كۆلىمىنى ئاشۇرىدۇ ۋە كارىۋاتنىڭ مۇقىملىقىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
ئۇ گىنېكولوگىيە، تۇغۇت كېسەللىكلىرى، ئۇرولوگىيە ۋە ئانارېكتال ئوپېراتسىيەدە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
1. داتلاشماس پولات ماتېرىيالى
گىدرولىك گىنېكولوگىيە ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئاساسلىق گەۋدىسى، يان تۆمۈر يولى، كۆتۈرۈش تۈۋرۈكى ۋە ئاساسى يۇقىرى سۈپەتلىك 304 داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، يۇقىرى مېخانىكىلىق كۈچلۈكلۈك، چىرىشكە چىداملىق ۋە تازىلاش ئاسان.
2. كەڭ ئۈستەل يۈزى
گىدرولىك گىنېكولوگىيە ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ كەڭلىكى 600 مىللىمېتىرغا يېتىدۇ، بۇ بەلگىلىك بەدەن تىپىدىكى كىشىلەرگە ناھايىتى ماس كېلىدۇ ھەمدە راھەتلىكنى ئاشۇرىدۇ.
3. كۆپ ئىقتىدارلىق قوشۇمچە زاپچاسلار
ئۆلچەملىك مۈرە تىرەش قىسمىدىن باشقا، مۈرە باغلىغۇچ، تۇتقۇچ، پۇت تىرەش قىسمى، پۇت پېدالى، ئەخلەت ساندۇقى، گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈش چىرىغى قاتارلىقلارنىمۇ تاللىغىلى بولىدۇ.
4. ئۆزگىچە مۇقىم پۇت
ئۆزگىچە ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ مۇقىم پۇتى يەر بىلەن بولغان ئۇچرىشىش كۆلىمىنى كېڭەيتىدۇ ۋە گىدرولىك گىنېكولوگىيە سىستېمىسىنىڭ مۇقىملىقىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
پارامېتىرلار
| مودېل بۇيۇمى | TF گىدراۋلىك گىنېكولوگىيە ئوپېراتسىيە جەدۋىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 1800mm * 600mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 900mm / 680mm |
| ترېندېلېنبۇرگ/تەتۈر ترېندېلېنبۇرگ | 8°/ 20° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 70°/ 11° |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| ماتراس | تىكىشسىز ماتراس |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 173 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
Sئۆلچەمقوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 2 | تۇتقۇچ | 1 جۈپ |
| 3 | پۇت تاختىسى | 1 پارچە |
| 4 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 5 | ئەخلەت ھەۋزىسى | 1 پارچە |
| 6 | قىسقۇچنى بېكىتىش | 1 جۈپ |
| 7 | تىز قولتۇقى | 1 جۈپ |
| 8 | پېدال | 1 جۈپ |