بۇ ئېلېكترو-گىدراۋلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى بەش قىسىمغا بۆلۈنگەن: باش قىسمى، دۈمبە قىسمى، دۈمبە قىسمى ۋە ئىككى ئايرىلىدىغان پۇت قىسمى.
يۇقىرى نۇر ئۆتكۈزۈشچان تالا ماتېرىيالى ۋە 340 مىللىمېتىرلىق توغرىسىغا سىيرىلىش ئىقتىدارى رېنتىگېن نۇرى سىكانىرلاش جەريانىدا كۆرۈنمەيدىغان نۇقتىلارنىڭ كۆرۈلمەسلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
بۇ ئېلېكترو-گىدراۋلىك مەشغۇلات ئۈستىلى قوش كونترول سىستېمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، مەسىلەسىز ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
ئۇ كۆپ ئىقتىدارلىق باش رامكىسى ۋە ئورتوپېدىيە تارتىش رامكىسى بىلەن تەمىنلىنىشى مۇمكىن.
بىر كۇنۇپكىلىق قايتا قوزغىتىش ئىقتىدارى، ئەسلىدىكى گورىزونتال ھالەتنى ئەسلىگە كەلتۈرەلەيدۇ. بىر كۇنۇپكىلىق ئېگىش ۋە تەتۈر ئېگىش، ئېلېكترلىك پۇت تاختىسى ئىقتىدارى نۇرغۇن ۋاقىتنى تېجەيدۇ.
ئۇ قورساق بوشلۇقى ئوپېراتسىيەسى، تۇغۇت، گىنېكولوگىيە، قۇلاق يولى كېسەللىكلىرى، ئۇرولوگىيە، ئانائورېكتال ۋە ئورتوپېدىيە قاتارلىق ھەر خىل ئوپېراتسىيەلەرگە ماس كېلىدۇ.
1.ئۇزۇنراق ۋە كەڭرەك ئۈستەل يۈزى
ئېلېكترو-گىدراۋلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى يۈزىنىڭ ئۇزۇنلۇقى 2180 مىللىمېتىرغا، كەڭلىكى 550 مىللىمېتىرغا يېتىدۇ، بۇ بەزى ئالاھىدە گۇرۇپپىلارنىڭ ئېھتىياجىغا ماس كېلىدۇ، شۇنداقلا بىمارنىڭ راھەتلىكىنى ئاشۇرالايدۇ.
2. قوش كونترول سىستېمىسى
ئېلېكترو-گىدراۋلىك مەشغۇلات ئۈستىلى ئاساسلىق كونترول/ياردەمچى كونتروللىغۇچ قوش سىستېما بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، مەسىلەسىز ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
3. ئېگىلىش ۋە قايتا ئېگىلىش ۋە بىر كۇنۇپكا بىلەن قايتا قوزغىتىش
بىر كۇنۇپكىلىق قايتا قوزغىتىش ئىقتىدارى، ئەسلىدىكى گورىزونتال ھالەتنى، بىر كۇنۇپكىلىق ئېگىلىش ۋە تەتۈر ئېگىلىش ھالىتىنى ئەسلىگە كەلتۈرەلەيدۇ
4. ئېلېكترلىك تەڭشىگىلى بولىدىغان پۇت تاختىسى
پۇت تاختىسىنىڭ قىستۇرغىلى بولىدىغان مودۇللۇق لايىھىسى پۇت تاختىسىنى ئېلېكترلىك تەڭشىيەلەيدۇ، بۇ ئورۇننى تەڭشەش ۋاقتىنى زور دەرىجىدە تېجەيدۇ.
5. ئىچكى قىسىمغا ئورنىتىلغان قايتا قۇۋۋەتلەنگىلى بولىدىغان باتارېيە
TDY-Y-2 ئېلېكتر-گىدراۋلىك مەشغۇلات ئۈستىلى يۇقىرى ئىقتىدارلىق قايتا قۇۋۋەتلەندۈرگىلى بولىدىغان باتارېيە بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، 50 خىل مەشغۇلات ئېھتىياجىنى قاندۇرالايدۇ. شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ئۇ ئەڭ يۇقىرى بىخەتەرلىكنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن AC توك مەنبەسىگە ئىگە.
Pئارىمېتىرلار
| مودېلبۇيۇم | TDY-Y-2 ئېلېكترو-گىدراۋلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 2160mm * 550mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 1100mm / 690mm |
| باش تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 18° 45° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 85°/ 40° |
| پۇت تاختىسى (ئۈستىگە / ئاستىغا / سىرتقا) | 15°/ 90°/ 90° |
| ترېندېلېنبۇرگ/تەتۈر ترېندېلېنبۇرگ | 28°/ 28° |
| يان تەرەپكە ئېگىلىش (سول ۋە ئوڭ) | 18°/ 18° |
| بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ ئېگىزلىكى | 100 مىللىمېتىر |
| گورىزونتال سىيرىلىش | 340 مىللىمېتىر |
| نۆل ئورۇن | بىر كۇنۇپكا، ئۆلچەملىك |
| ئېگىلىش/ رېفلىكس | بىرىكمە مەشغۇلات |
| رېنتىگېن تاختىسى | ئىختىيارىي |
| كونترول تاختىسى | ئۆلچەملىك |
| جىددىي توختىتىش كۇنۇپكىسى | ئۆلچەملىك |
| ئېلېكترو ماتور سىستېمىسى | تەيۋەندىن كەلگەن چائوگېر |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| باتارېيە | ھەئە |
| ماتراس | خاتىرە ماتراسى |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 200 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
Aقوشۇمچە بۇيۇملار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | بېھۇش قىلىش ئېكرانى | 1 پارچە |
| 2 | بەدەننى قوللاش | 1 جۈپ |
| 3 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 4 | مۈرە تىرەش | 1 جۈپ |
| 5 | پۇت تىرەش | 1 جۈپ |
| 6 | بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ تۇتقۇچى | 1 پارچە |
| 7 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 8 | قىسقۇچنى بېكىتىش | 8 پارچە |
| 9 | ئۇزۇن مۇقىملاشتۇرۇش قىسقۇچ | 1 جۈپ |
| 10 | يىراقتىن كونترول قىلىش | 1 پارچە |
| 11 | توك لىنىيىسى | 1 پارچە |
| 12 | گىدراۋلىك ماي | 1 دانە ماي قۇتىسى |