بارلىق قاپاق 304 داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، تازىلاش ۋە دېزىنفېكسىيە قىلىش ئاسان.
يۇقىرى نۇر ئۆتكۈزۈشچان تالا ماتېرىيالى رېنتىگېن نۇرى ئىشلىتىشكە ماس كېلىدۇ.
كېڭەيتىلگەن ياتاق لايىھىسى بىمارلارنىڭ ئوپېراتسىيە ئۈستىلىدە تېخىمۇ راھەت يېتىشىگە شارائىت ھازىرلايدۇ.
TDY-G-1 ئېلېكترو-گىدراۋلىك مەشغۇلات ئۈستىلى تەيۋەندىن كەلگەن ئىلغار گىدراۋلىك كونترول سىستېمىسى، ئىشەنچلىك ئېلېكترو ماگنىتلىق كلاپان ۋە ماي پومپىسىنى قوللىنىپ، جىمجىت ۋە مۇقىم ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
1.Uلترا-تۆۋەنPئورۇن
بۇ ئېلېكترلىك-گىدراۋلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئەڭ تۆۋەن ئېگىزلىكىنى 520 مىللىمېتىرغا تەڭشىگىلى بولىدۇ، مېڭە ئوپېراتسىيەسى ۋە كۆز ئوپېراتسىيەسىگە ناھايىتى ماس كېلىدۇ. ئېلىۋېتىشكە بولىدىغان باش تاختىسى كېسىش بېشى رامكىسى بىلەن ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئىشلىتىلىشىگە ماس كېلىدۇ.
2. قوش تۇتاشتۇرۇش باش تاختىسى
بۇ ئېلېكتر-گىدراۋلىك OR ئۈستىلىنىڭ قوش بوغۇملۇق باش تاختىسى باش تاختىسىنىڭ ئېگىزلىكىنى ئەركىن تەڭشىيەلەيدۇ، بۇ ئارقىلىق بىمارنىڭ ھەر خىل ئورۇنلاردا مەشغۇلات قىلغاندا راھەت باش بۇلۇڭىغا ئىگە بولۇشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ.
3.Bئەيىب-بۆرەكتەBقىر
ئىچكى بۆرەك كۆۋرۈكى يۇقىرى كۈچلۈك PMMA ماتېرىيالىدىن ياسالغان بولۇپ، ھەر خىل ئورۇنلارغا تېز سۈرئەتتە يېتىشكىلى بولىدۇ ھەمدە ئىشلىتىش ۋاقتىنى زور دەرىجىدە تېجەيدۇ.
4. ئىچكى قىسىمغا ئورنىتىلغان قايتا قۇۋۋەتلەنگىلى بولىدىغان باتارېيە
ئۇ يۇقىرى ئىقتىدارلىق قايتا قۇۋۋەتلىنىدىغان باتارېيە بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، 50 قېتىملىق مەشغۇلات ئېھتىياجىنى قاندۇرالايدۇ. شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ئۇ ئەڭ يۇقىرى بىخەتەرلىكنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن AC توك مەنبەسىگە ئىگە.
5. مېخانىكىلىق تورمۇزلار
مېخانىكىلىق پېدال تورمۇزى تېخىمۇ تېز، قولايلىق، بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك
Pئارىمېتىرلار
| مودېل بۇيۇمى | TDY-G-1 ئېلېكتر-گىدراۋلىك OR ئۈستىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 2080mm * 550mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 820mm / 520mm |
| باش تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 45°/ 90° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 80°/ 20° |
| پۇت تاختىسى (ئۈستىگە / ئاستىغا / سىرتقا) | 15°/ 90°/ 90° |
| ترېندېلېنبۇرگ/تەتۈر ترېندېلېنبۇرگ | 20°/ 20° |
| يان تەرەپكە ئېگىلىش (سول ۋە ئوڭ) | 15°/ 15° |
| بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ ئېگىزلىكى | 110 مىللىمېتىر |
| ئېلېكترو ماتور سىستېمىسى | تەيۋەندىن كەلگەن چائوگېر |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| باتارېيە | ھەئە |
| ماتراس | خاتىرە ماتراسى |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 200 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
Sئۆلچەملىك قوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | بېھۇش قىلىش ئېكرانى | 1 پارچە |
| 2 | بەدەننى قوللاش | 1 جۈپ |
| 3 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 4 | مۈرە تىرەش | 1 جۈپ |
| 5 | پۇت تىرەش | 1 جۈپ |
| 6 | پۇت تىرەش | 1 جۈپ |
| 7 | بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ تۇتقۇچى | 1 پارچە |
| 8 | ئۇزۇن مۇقىملاشتۇرۇش قىسقۇچ | 1 جۈپ |
| 9 | قىسقۇچنى بېكىتىش | 8 پارچە |
| 10 | قولدا يىراقتىن باشقۇرۇش | 1 پارچە |
| 11 | توك لىنىيىسى | 1 پارچە |
| 12 | پېدال | 1 جۈپ |