TDY-2 كۆچمە ئوپېراتسىيە ئۈستىلى تولۇق 304 داتلاشماس پولات كارىۋات ۋە تۈۋرۈككە ئىگە بولۇپ، تازىلاش ئاسان ۋە بۇلغىنىشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
ئۈستەل يۈزى بەش قىسىمغا بۆلۈنگەن: باش قىسمى، دۈمبە قىسمى، دۈمبە قىسمى ۋە ئىككى ئايرىۋالغىلى بولىدىغان پۇت قىسمى.
TDY-2 كۆچمە ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنى 340 مىللىمېتىر ئارىلىققا يۆتكىگىلى بولىدۇ، بۇ ئوپېراتسىيە جەريانىدا C قولى ئۈچۈن ياخشى كۆرۈنۈش رايونى بىلەن تەمىنلەيدۇ، شۇنداقلا رېنتىگېن پىلاستىنكا قۇتىلىرى بىلەن ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
قوش تۇتاشتۇرۇلغان باش تاختىسى، گاز يايلىقى ئارقىلىق تەڭشىگىلى بولىدىغان پۇت تاختىسى. گېرمانىيە ماركىلىق ئاۋازسىز چاقلارنى ئىشلىتىڭ. يەنە بىر كۇنۇپكىلىق قايتا قوزغىتىش، بىر كۇنۇپكىلىق بۇراش ۋە بۇراشنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئىقتىدارلىرىمۇ بار.
بۇ كۆپ ئىقتىدارلىق ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى قورساق بوشلۇقى ئوپېراتسىيەسى، تۇغۇت، گىنېكولوگىيە، قۇلاق، ئۇرولوگىيە، ئانائورېكتال ۋە ئورتوپېدىيە قاتارلىق ھەر خىل ئوپېراتسىيەلەرگە ماس كېلىدۇ.
1.قوش تۇتاشتۇرۇلغان باش تاختىسى
بۇ ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ قوش بوغۇملۇق باش تاختىسى باش تاختىسىنىڭ ئېگىزلىكىنى ئەركىن تەڭشىيەلەيدۇ، بۇ ئارقىلىق بىمارنىڭ ھەر خىل ئورۇنلاردا ئوپېراتسىيە قىلغاندا راھەت باش بۇلۇڭىغا ئىگە بولۇشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ.
2. پۇت تاختىسى ئېلېكترلىك كونترول ياكى گاز بۇلىقى كونترول بولالايدۇ
پۇت تاختىسىنى گاز بۇلىقى ئارقىلىق كونترول قىلغىلى ياكى ئېلېكترونلۇق كونترولغا يېڭىلىغىلى بولىدۇ.
3. قوشۇمچە كونترول سىستېمىسى
قول كونتروللىغۇچ ۋە قوشۇمچە كونترول تاختىسى ئوپېراتسىيە ئۈچۈن قوش قوغداش بىلەن تەمىنلەيدۇ.
4.چوڭ چاقچىلار
گېرمانىيەدىن ئىمپورت قىلىنغان TENTE چاقلىرى، ئۇپراشقا چىداملىق ۋە ئاۋازسىز.
5. ئىچكى قىسىمغا ئورنىتىلغان قايتا قۇۋۋەتلەنگىلى بولىدىغان باتارېيە
TDY-2 ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى يۇقىرى ئىقتىدارلىق قايتا قۇۋۋەتلەندۈرگىلى بولىدىغان باتارېيە بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، 50 خىل مەشغۇلات ئېھتىياجىنى قاندۇرالايدۇ. شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ئۇ ئەڭ يۇقىرى بىخەتەرلىكنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئېلېكتر ئېنېرگىيەسى بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن AC توك مەنبەسىگە ئىگە.
6.تېخىمۇ كۆپ تاللاش
بىر كۇنۇپكىلىق قايتا قوزغىتىش، ئاكتىپ ئېگىش ۋە تەتۈر ئېگىش ئىقتىدارىنى تاللاشقا بولىدۇ.
Pئارىمېتىرلار:
| مودېلبۇيۇم | TDY -2 كۆچمە ئېلېكتر ئوپېراتسىيە ئۈستىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 2100mm * 550mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 1000mm / 700mm |
| باش تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 45° 90° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 90°/ 17° |
| پۇت تاختىسى (ئۈستىگە / ئاستىغا / سىرتقا) | 15°/ 90°/ 90° |
| ترېندېلېنبۇرگ/تەتۈر ترېندېلېنبۇرگ | 25°/ 25° |
| يان تەرەپكە ئېگىلىش (سول ۋە ئوڭ) | 15°/ 15° |
| بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ ئېگىزلىكى | ≥110 مىللىمېتىر |
| گورىزونتال سىيرىلىش | 345 مىللىمېتىر |
| ئېگىلىش/ رېفلىكس | بىرىكمە مەشغۇلات |
| رېنتىگېن تاختىسى | ئىختىيارىي |
| كونترول تاختىسى | ئۆلچەملىك |
| ئېلېكترو ماتور سىستېمىسى | Jiecang |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| باتارېيە | ھەئە |
| ماتراس | خاتىرە ماتراسى |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 200 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
ئۆلچەملىك قوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | بېھۇش قىلىش ئېكرانى | 1 پارچە |
| 2 | بەدەننى قوللاش | 1 جۈپ |
| 3 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 4 | مۈرە تىرەش | 1 جۈپ |
| 5 | پۇت تىرەش | 1 جۈپ |
| 6 | پۇت تىرەش | 1 جۈپ |
| 6 | بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ تۇتقۇچى | 1 پارچە |
| 7 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 8 | قىسقۇچنى بېكىتىش | 8 پارچە |
| 9 | ئۇزۇن مۇقىملاشتۇرۇش قىسقۇچ | 1 جۈپ |
| 10 | قولدا يىراقتىن باشقۇرۇش | 1 پارچە |
| 11 | توك لىنىيىسى | 1 پارچە |