1.ئىنتايىن تۆۋەن ئورۇن
كۆز كېسەللىكلىرى ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئەڭ تۆۋەن ئېگىزلىكىنى 500 مىللىمېتىرغا تەڭشىگىلى بولىدۇ. داڭلىق ئېلېكترو ماگنىتلىق قوزغاتقۇچ سىستېمىسى مۇقىم، ئىشەنچلىك ۋە ئىشلەۋاتقاندا شاۋقۇنسىز. ئۇ كۆز كېسەللىكلىرى ۋە قۇلاق يولى ئوپېراتسىيەسى ئۈچۈن ئەڭ ياخشى تاللاش.
2.ئېلىۋېتىلىدىغان باش تاختا
ئېلىۋېتىشكە بولىدىغان باش تاختىسىنى مېخانىكىلىق چىشلىق چاق ئارقىلىق ئاسانلا كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
باش ياستۇقنىڭ ئوتتۇرىسىدىكى ئىچكى قىسىم لايىھەسى ئېرگونومىيىلىك تەلەپلەرگە ماس كېلىدۇ.
3. كەڭ يۈزە
يۈزە كەڭلىكى 550 مىللىمېتىرغا يېتەلەيدۇ، بۇ بىمارنىڭ ئۇنىڭ ئۈستىدە تېخىمۇ راھەت يېتىشىگە شارائىت ھازىرلايدۇ.
4. ئېلاستىك پۇت ئالماشتۇرغۇچ
ئارقا تاختىنىڭ ۋە پۇت تاختىسىنىڭ بۇلۇڭىنى پۇت ئالماشتۇرغۇچ ئارقىلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ، بۇ دوختۇرنىڭ كۆز كېسەللىكلىرى ئوپېراتسىيەسى جەريانىدا بىمارنىڭ ھالىتىنى ئەڭ مۇۋاپىق ھالەتكە تەڭشىشىگە قولايلىق.
5. گۈل يوپۇرمىقى تورمۇزى
مېخانىكىلىق پېدال تورمۇزى تېخىمۇ تېز، قولايلىق، بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك.
6. دوختۇر ئورۇندۇقى تاللاشقا بولىدۇ
دوختۇر ئورۇندۇقى قولتۇق تىرەك، دۈمبە تىرەك ۋە ئورۇندۇقنىڭ ئېگىزلىكىنى تەڭشىيەلەيدۇ.
پارامېتىرلار
| مودېل بۇيۇمى | TDG-2 ئېلېكتر كۆز ئوپېراتسىيەسى ئۈستىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 2080mm * 550mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 700mm / 500mm |
| باش تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 45°/ 90° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 45°/ 20° |
| پۇت تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 45°/ 20° |
| گورىزونتال سىيرىلىش | 300 مىللىمېتىر |
| ئېلېكترو ماتور سىستېمىسى | Jiecang |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| باتارېيە | ھەئە |
| ماتراس | خاتىرە ماتراسى |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 200 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
ئۆلچەملىك قوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | قۇيۇش تاياقچىسى | 1 يۈرۈش |
| 2 | قول تاختىسى | 1 جۈپ |
| 3 | ئەسۋابلار تەخسىسى | 1 يۈرۈش |
| 4 | قىسقۇچنى بېكىتىش | 1 يۈرۈش |
| 5 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 6 | پۇت ئالماشتۇرغۇچ | 1 يۈرۈش |