TDG-1 ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ بەش ئاساسلىق ھەرىكەت گۇرۇپپىسى بار: ئېلېكترلىك تەڭشىگىلى بولىدىغان كارىۋات يۈزىنىڭ ئېگىزلىكى، ئالدىغا ۋە كەينىگە ئېگىلىش، سولغا ۋە ئوڭغا ئېگىلىش، ئارقا تاختىنىڭ ئېگىزلىكى ۋە تورمۇز.
بۇ ئېلېكترلىك قوزغاتقۇچنىڭ گۈزەل كۆرۈنۈشى، گەۋدىسى، ئاساسى، كۆتۈرۈش تۈۋرۈكى ۋە يان تۆمۈر يوللىرىنىڭ ھەممىسى يۇقىرى سۈپەتلىك داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، يۇقىرى سۈپەتلىك، چىرىشكە چىداملىق ۋە يۇقىرى مېخانىكىلىق كۈچكە ئىگە.
بىر كۇنۇپكىلىق كونترول قىلىش ئارقىلىق ئېلېكترلىك مەشغۇلات ئۈستىلىنىڭ ھەر خىل ئورۇنلىرىنى ئەقىللىق تەڭشەيدۇ. ئۇ LINAK ئېلېكتر ھەرىكەتلەندۈرگۈچ سىستېمىسىنى قوللىنىدۇ، بۇ ئاۋازسىز، ئېنىق ۋە تۆۋەن ئاسراش تەننەرخىگە ئىگە. چوڭ چاق لايىھىسى، ئاۋازسىز ۋە يەر تەۋرەشكە چىداملىق.
بۇ ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى قورساق بوشلۇقى ئوپېراتسىيەسى، تۇغۇت، ئاياللار كېسەللىكلىرى، قۇلاق، ئۇرولوگىيە، ئىشتىھاسىزلىق ۋە ئورتوپېدىيە قاتارلىق ھەر خىل ئوپېراتسىيەلەرگە ماس كېلىدۇ.
1.AبۇلۇڭلۇقAتەڭشەشلەرwithGas Sپرىڭس
TDG-1 ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئارقا تاختىسى ۋە پۇت تاختىسى ئۇلىنىشى گاز ياي سىلىندىرىنىڭ تىرەك قۇرۇلمىسى بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، بۇ قۇرۇلمىلار ھەر خىل تەڭشەشلەرنى يۇمشاق، جىمجىت ۋە تىترەشتىن خالىي قىلىدۇ، شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، بوغۇم قۇرۇلمىسىنى ئۈنۈملۈك قوغدايدۇ ۋە بىمارنىڭ يىقىلىپ چۈشۈشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
2.LINAK ئېلېكتر سىزىقلىق ھەرىكەتلەندۈرگۈچ
ئېلېكترلىك ئىتتىرىش تاياقچىسىنى ئىشلىتىش داۋالاش خادىملىرىنىڭ ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئورنىنى قولدا كونترول قىلىشىنىڭ ھاجىتى يوق. پەقەت يىراقتىن كونترول قىلىش ئۈسكۈنىسىنى تۇتۇشلا يېتەرلىك، بۇ ئاسان ۋە ئەمگەكنى تېجەيدۇ. گىدرولىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ سېتىشتىن كېيىنكى ئاسراش مۇلازىمىتى بىلەن سېلىشتۇرغاندا، ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلى سېتىشتىن كېيىنكى ئاسراش تەننەرخىنى زور دەرىجىدە تۆۋەنلىتىدۇ. تەڭشەش جەريانىدا، ئېلېكترلىك ئىتتىرىش تاياقچىسىنى تېخىمۇ توغرا ئورۇنلاشتۇرغىلى بولىدۇ، تەڭشەش جەريانى ناھايىتى جىمجىت.
3. Y تىپلىق ئاساس
كارىۋات ئاساسى Y شەكىللىك لايىھەنى قوللانغان بولۇپ، بۇ پەقەت ئېرگونومىك لايىھەگە ماسلىشىپلا قالماي، ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ مۇقىملىقىنى ئاشۇرۇپلا قالماي، يەنە تېببىي خادىملارنىڭ پۇت بوشلۇقىنى كېڭەيتىپ، تېببىي خادىملارنىڭ بىمارغا تېخىمۇ يېقىنلىشىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ.
4. كۆپ ئىقتىدارلىق قوشۇمچە زاپچاسلار
ئوپېراتسىيە جەريانىدا ئادەتتىكى ئانېستېزىيە ئاستىدا بولغان بىمارلارنىڭ يىقىلىپ كەتمەسلىكى ئۈچۈن، مۈرە، قول، پۇت ۋە بەدەن باغلىغۇچلىرى بىلەن تەمىنلەنگەن. پۇت تاختىلىرى، قول تىرەكلىرى، بەدەن تىرەكلىرى ۋە پۇت تىرەكلىرىنىڭ ھەممىسى ئوپېراتسىيەنىڭ راھەتلىكىنى ۋە ئوپېراتسىيە جەريانىدا بەدەن سۇيۇقلۇقىنىڭ نورمال ئايلىنىشىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن خاتىرە كۆپۈك ياستۇقچىلىرى بىلەن تەمىنلەنگەن.
5. Lئارگېر كاستېر لايىھىسى
مېخانىكىلىق ئېلېكترلىك ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ ئاساسى چوڭ چاقلىق (دىئامېتىرى) بىلەن لايىھەلەنگەن≥100mm)، بۇ ھەرىكەتلىنىشكە ماس كېلىدۇ. تورمۇز قىلغاندا چاقلار كۆتۈرۈلىدۇ، كارىۋات ئاساسى قاتتىق تېگىشىدۇيەر يۈزى، مۇقىملىقى ياخشى.
6. ئىچكى باتارېيە
توك ئۈزۈلۈپ قالغان ئەھۋال ئاستىدا، ئىچكى باتارېيە 50 قېتىملىق مەشغۇلاتنى قوللىيالايدۇ.
Pئارىمېتىرلار
| مودېلبۇيۇم | TDG-1 ئېلېكتر مەشغۇلات جەدۋىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 2050mm * 500mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 890mm / 690mm |
| باش تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 60°/ 60° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 90°/ 17° |
| پۇت تاختىسى (ئۈستىگە / ئاستىغا / سىرتقا) | 30°/ 90°/ 90° |
| ترېندېلېنبۇرگ/تەتۈر ترېندېلېنبۇرگ | 25°/ 11° |
| يان تەرەپكە ئېگىلىش (سول ۋە ئوڭ) | 20°/ 20° |
| بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ ئېگىزلىكى | ≥110 مىللىمېتىر |
| ئېگىلىش/ رېفلىكس | بىرىكمە مەشغۇلات |
| كونترول تاختىسى | ئىختىيارىي |
| ئېلېكترو ماتور سىستېمىسى | لىناك |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| باتارېيە | ھەئە |
| ماتراس | خاتىرە ماتراسى |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 200 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
Sئۆلچەملىك قوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | بېھۇش قىلىش ئېكرانى | 1 پارچە |
| 2 | بەدەننى قوللاش | 1 جۈپ |
| 3 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 4 | پۇت تىرەش | 1 جۈپ |
| 5 | بۆرەك كۆۋرۈكىنىڭ تۇتقۇچى | 1 پارچە |
| 6 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 7 | قولدا يىراقتىن باشقۇرۇش | 1 پارچە |
| 8 | توك لىنىيىسى | 1 پارچە |