LEDD500700C+M قوش گۈمبەزلىك LED ئوپېراتسىيە ئۆيى چىرىغىنى كۆرسىتىدۇ.
ئىچكى كامېرا سىستېمىسى ۋە سىرتقى ئاسما ئېكران مەشىق مەقسىتىدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ. ئۇ مەشغۇلاتلارنى نازارەت قىلىش ۋە خاتىرىلەش ئىقتىدارىغا ئىگە.
■ قورساق/ ئومۇمىي ئوپېراتسىيە
■ گىنېكولوگىيە
■ يۈرەك/ قان تومۇر/ كۆكرەك ئوپېراتسىيەسى
■ نېرۋا جىددىيلىكى
■ ئورتوپېدىيە
■ تراۋماتولوگىيە / جىددىي قۇتقۇزۇش ياكى
■ ئۇرولوگىيە / TURP
■ كۆز كېسەللىكلىرى / كۆز كېسەللىكلىرى
■ ئېندوسكوپىيە ئانگىئوگرافىيە
1. كامېرا سىستېمىسى
كامېرا ئورنىتىلغان، باشقا قوللار بىلەن ئېسىشنىڭ ھاجىتى يوق.
2. بۇ ئوپېراتسىيە ئۆيى چىرىغى رەسىملەرنى تېز سۈرئەتتە ۋە يۇقىرى سۈپەتتە سۈرەتكە تارتىدۇ ۋە يەتكۈزىدۇ. 10 ھەسسە ئوپتىكىلىق چوڭايتىش سەۋەبىدىن، رەسىملەرنى ھەر تەرەپتىن كۆرگىلى بولىدۇ.
3. بۇ ئوپېراتسىيە ئۆيى چىرىغى ئوپېراتسىيە جەريانىنى خاتىرىلىيەلەيدۇ. ئۇنى مەشىق ۋە ئۆگىنىش مەقسىتىدە ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
كۆزىتىش سىستېمىسى
1. ئوپېراتسىيەنى تارقىتىش ئارقىلىق، LEDD500700C+M ئوپېراتسىيە ئۆيى چىرىغى كلىنىكا خادىملىرىنىڭ سىزنىڭ ئىلگىرىلىشىڭىزنى ستېرىللىق مەيداننى بۇزۇۋەتمەي كۆزىتىشىگە يول قويىدۇ.
2. ئوپېراتسىيە ئۆيى چىرىغى ئورنىتىلغان كامېرا ۋە ئېكران ئارقىلىق ئوپېراتسىيە بېشىنىڭ ئۈستىدىن كۆرۈنۈشىنى تەمىنلەيدۇ، شۇڭا ئوپېراتسىيە گۇرۇپپىڭىز ئوپېراتسىيە جەريانلىرىنى دۇنيا مىقياسىدا ئورتاقلىشالايدۇ.
پارامېتىرs:
| كامېرا | |
| قارار | 210 مېگاپېكسىل 1920(H)X 1080(V) |
| ئالاقە ئۇسۇلى | RS232 |
| ئالاقە كېلىشىملىرى | HITACHI / SONY VISCA |
| ئۇلىغۇچ | LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2) ماسلىشىشچانلىقى 110/LVDS 30P |
| سېنزور تىپى | 1/2.9" CMOS / 1/3" CMOS |
| سىكانىرلاش ھالىتى | ئىلگىرىلەشچان سىكاننېرلاش |
| كۈندۈز ۋە كېچە سىستېمىسى | رەڭلىك/قارا ۋە ئاق/ئاپتوماتىك |
| ئەڭ تۆۋەن يورۇتۇش | رەڭ: 0.1Lux قارا ۋە ئاق: 0.01Lux |
| ماسلاشتۇرۇش ھالىتى | ئۆزئارا ماسلىشىش |
| ۋىدېئو چىقىرىش | رەقەملىك سىگنال |
| SNR | ≥50dB (AGC OFF) |
| لىنزا | |
| IRCUT | IRCUT قوش فىلتىرلىق ئاپتوماتىك ئالماشتۇرۇش |
| ئوپتىكىلىق لىنزىلار | 10X f=5mm~50mm |
| مەيدان بۇلۇڭى | ئېگىزلىك: 51.8° (غەرب) ~5.86° (تۈنىلىك)، يۇقىرى لىنىيە: 39.1° (غەرب) ~4.4° (تۈنىلىك) |
| فۇنكسىيە | |
| ئاشكارلىنىش ھالىتى | A/M |
| ئاق تەڭپۇڭلۇق | ئاپتوماتىك |
| دىققەت مەركىزى ھالىتى | A/M |
| كونترولنى قولغا كەلتۈرۈش | A/M |
| رەسىم ئۈنۈمى | ئاپتوماتىك/رەڭلىك/قارا ۋە ئاق/مەنپىي |
| ئەينەك فۇنكسىيەسى | تىرەك (گورىزونتال ئەينەك + تىك ئەينەك) |
| رەسىمنىڭ ئۆرۈلۈشلىرى | قوللاش |
| كەڭ دائىرىلىك دىنامىك | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| ئېلېكترونلۇق ياپقۇچ | 1/30s ~ 1/10,000s |
| سېلىشتۇرما نىسبىتى | تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| تويۇنۇش | تەڭشىگىلى بولىدۇ |
| تۇمانغا قارشى تۇرۇش ئىقتىدارى | قوللاش |
| چەتتىكى | قوللاش |
| ئادەتتىكى ئۆلچەم | |
| ئۆلچەملىرى | 38.6(W)* 41(H)* 64.6(L)mm |
| ئىش تېمپېراتۇرىسى/نەملىكى | ﹣10℃~50℃، 10% RH~60% RH |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى/نەملىكى | ﹣20℃~60℃، 10% RH~80% RH |
| توك بىلەن تەمىنلەش | DC 12V±10% |
| توك سەرپىياتى | 3.5W ئەڭ يۇقىرى |
| ساپ ئېغىرلىقى | 110 گرام |
كۆزىتىش
| ئاساسلىق پارامېتىر | |
| ئېكران چوڭلۇقى | 21.5' |
| ئارقا چىراغ ھالىتى | LED |
| كۆرسىتىش رايونى | 475.2mm (كەڭلىك)×267.3mm (ئېگىزلىك) |
| تەرەپ نىسبىتى | 16:9 |
| ئەڭ يۇقىرى ئېنىقلىق | 1920×1080 |
| رەڭ كۆرسىتىش | 16.7M |
| پىكسېل ئارىلىقى | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| يورۇقلۇق دەرىجىسى | 300cd/㎡ |
| رەسىمنىڭ كونتراستى | 1500:1 |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 850/850/750/650 |
| جاۋاب قايتۇرۇش ۋاقتى | 8MS |
| مەيدان چاستوتىسى | 50Hz،60Hz،70Hz |
| كىرگۈزۈش ۋە چىقىرىش | |
| SDI IN | 1 |
| SDI چىقىش | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV چىقىش | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA كىرگۈزۈش | 1 |
| HDMI كىرگۈزۈش | 1 |
| YPbPr/YCbCr كىرگۈزۈش | 3(3×BNC) |
| RS232 كىرگۈزۈش (تاللاشچان) | 1 |
| ئاۋاز كىرگۈزۈش | 1 |
| ئاۋاز چىقىرىش | 1 |
| رەڭ سىستېمىسى | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| تىل | خەنزۇچە/ئىنگلىزچە/فىرانسۇزچە/گېرمانچە/ئىتالىيەچە/ئىسپانچە/ |
| توك بىلەن تەمىنلەش | |
| كۈچ | DC 12V،50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 5W |