FD-G-2 كۆپ ئىقتىدارلىق تۇغۇت ئۈستىلى تۇغۇت، گىنېكولوگىيە تەكشۈرۈشى ۋە ئوپېراتسىيە قىلىشتا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
ئېلېكترلىك يەتكۈزۈش ئۈستىلىنىڭ گەۋدىسى، تۈۋرۈكى ۋە ئاساسى 304 داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان بولۇپ، چىرىشكە چىداملىق ۋە تازىلاش ئاسان.
پۇت تاختىلىرى ئېلىۋېتىلىدۇ، بۇ ئوپېراتسىيەدىن كېيىنكى ئەسلىگە كېلىشكە پايدىلىق.
قوش كونترول سىستېمىسى، پەقەت قولدا تۇتۇلىدىغان يىراقتىن كونترول قىلىش ئارقىلىقلا ئەمەس، بەلكى پۇت ئالماشتۇرۇش ئارقىلىقمۇ ئىشلىتىلىدۇ.
تولۇق قوشۇمچە زاپچاسلار، پۇت تىرەش نۇسخىسى، پېدال، سۈزگۈچلۈك تۇپراق قاچىسى ۋە گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈش چىرىغى قوشۇلغان ئۆلچەملىك نۇسخىدا.
U شەكىللىك ئاساس پەقەت ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ مۇقىملىقىغا پايدىلىق بولۇپلا قالماي، يەنە دوختۇرنىڭ چارچاشنى ئازايتىشى ئۈچۈن يېتەرلىك پۇت بوشلۇقى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
1.قوش كونترول سىستېمىسى
قول كونتروللىغۇچ ۋە پۇت ئالماشتۇرغۇچ ئىككىنچى دەرىجىلىك كونترولنى ئىجرا قىلىپ، مەشغۇلاتنىڭ بىخەتەرلىكىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ ۋە ھەر خىل ئورۇنلارنى ئەمەلگە ئاشۇرىدۇ.
2. ئېلىۋېتىشكە بولىدىغان پۇت تاختىسى
ئېلېكترلىك تۇغۇت ئۈستىلىنىڭ ئېلىۋېتىلىدىغان پۇت تاختىسى ئوپېراتسىيەدىن كېيىنكى ئارام ئېلىشنى ئاسانلاشتۇرىدۇ ۋە ئوپېراتسىيەدىن كېيىنكى ئاغرىقنى پەسەيتىدۇ.
3.304 داتلاشماس پولات
گىنېكولوگىيە ئوپېراتسىيە ئۈستىلىنىڭ بارلىق قاپقىقى يۇقىرى سۈپەتلىك 304 داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان. چىداملىق، تازىلاش ۋە دېزىنفېكسىيە قىلىش ئاسان.
4.U شەكىللىك ئاساس
گىنېكولوگىيەلىك تۇغۇت ئۈستىلىنىڭ U شەكىللىك ئاساسى پەقەت ئاساس بىلەن يەر ئوتتۇرىسىدىكى تېگىشمە كۆلىمىنى ئاشۇرۇپ، ئۇنى تېخىمۇ مۇقىم قىلىپلا قالماي، يەنە داۋالاش خادىملىرىنىڭ خىزمىتى ئۈچۈن يېتەرلىك پۇت بوشلۇقى بىلەن تەمىنلەپ، چارچاشنى ئازايتىدۇ.
5. كۆپ ئىقتىدارلىق قوشۇمچە زاپچاسلار
ئۆلچەملىك مۈرە تىرەش قىسمىدىن باشقا، مۈرە باغلىغۇچ، تۇتقۇچ، پۇت تىرەش قىسمى، پۇت پېدالى، ئەخلەت ساندۇقى، گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈش چىرىغى قاتارلىقلارنىمۇ تاللىغىلى بولىدۇ.
Pئارىمېتىرلار:
| مودېلبۇيۇم | FD-G-2 ئېلېكتر يەتكۈزۈش ئۈستىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 1880mm * 600mm |
| ئېگىزلىك (ئۆرلەش ۋە چۈشۈش) | 940mm / 680mm |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 45 °10° |
| ئورۇندۇق تاختىسى (ئۈستى ۋە ئاستى) | 20° 9° |
| پۇت تاختىسى سىرتقا قاراپ | 90° |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| باتارېيە | ھەئە |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| ماتراس | تىكىشسىز ماتراس |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | 304 داتلاشماس پولات |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 200 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
Sئۆلچەمقوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 2 | تۇتقۇچ | 1 جۈپ |
| 3 | پۇت تاختىسى | 1 پارچە |
| 4 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 5 | ئەخلەت ھەۋزىسى | 1 پارچە |
| 6 | قىسقۇچنى بېكىتىش | 1 جۈپ |
| 7 | تىز قولتۇقى | 1 جۈپ |
| 8 | پېدال | 1 جۈپ |
| 9 | قولدا يىراقتىن باشقۇرۇش | 1 پارچە |
| 10 | پۇت ئالماشتۇرغۇچ | 1 پارچە |