FD-G-1 ئېلېكترلىك گىنېكولوگىيە تەكشۈرۈش ئۈستىلى يۇقىرى كۈچلۈك ماتېرىياللاردىن پايدىلىنىدۇ ھەمدە چىرىشكە چىداملىق بولۇپ، دوختۇرخانىنى كۈندىلىك تازىلاش ۋە دېزىنفېكسىيە قىلىشقا پايدىلىق.
تەكشۈرۈش ئۈستىلى يۈزىنىڭ ئېگىزلىكى، ئارقا تاختىنىڭ بۇلۇڭى ۋە پۇت تاختىسىنىڭ ئېگىزلىكىنى پۇت ئالماشتۇرغۇچ ئارقىلىق تەڭشىگىلى بولىدۇ.
قوشۇمچە زاپچاسلار تولۇق بولۇپ، مۈرە تىرەش، مۈرە باغلاش، قول باغلاش، تۇتقۇچ، پۇت تىرەش ۋە سۈزگۈچ قوشۇلغان تۇپراق قاچىلىرى ئۆلچەملىك سۈپىتىدە بار.
گىنېكولوگىيە تەكشۈرۈش ئۈستىلىنىڭ ئاساسى U شەكىللىك قۇرۇلمىنى قوللانغان بولۇپ، دوختۇرنىڭ كۈندىلىك خىزمىتى ئۈچۈن پۇت ۋە پۇت ھەرىكەت بوشلۇقى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
بۇ گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈش ئوپېراتسىيە كارىۋىتى پەقەت گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈشلەرگىلا ئەمەس، بەلكى ئەرلەرنىڭ ئۇرولوگىيە كېسەللىكلىرىگىمۇ ماس كېلىدۇ.
1.تىكىشسىز كۆپۈكلۈك ماتراس
ئېلېكترونلۇق گىنېكولوگىيە تەكشۈرۈش ئۈستىلىنىڭ قېلىپلاشتۇرۇلغان تۆشىكى ئەڭ يېڭى كۆپۈك تېخنىكىسىنى قوللانغان بولۇپ، بىمارلارنىڭ راھەتلىكىنى زور دەرىجىدە ياخشىلايدۇ.
2.چىرىشكە چىداملىق ماتېرىيال
ئېلېكترونلۇق گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈش ئۈستىلىنىڭ بارلىق قاپقىقى يۇقىرى سۈپەتلىك ماتېرىياللاردىن ياسالغان بولۇپ، چىرىشكە چىداملىق، تازىلاش ۋە دېزىنفېكسىيە قىلىش ئاسان.
3. پۇت ئالماشتۇرغۇچ
پۇت ئالماشتۇرغۇچ بىلەن تەمىنلەنگەن بولۇپ، تۇغۇت تەكشۈرۈش ئۈستىلىنىڭ ھەر خىل ھەرىكەتلىرىنى ئەركىن كونترول قىلىدۇ.
4.كۆپ ئىقتىدارلىق قوشۇمچە زاپچاسلار
ئۆلچەملىك مۈرە تىرەش قىسمىدىن باشقا، مۈرە باغلىغۇچ، تۇتقۇچ، پۇت تىرەش قىسمى، پۇت پېدالى، ئەخلەت ساندۇقى، گىنېكولوگىيەلىك تەكشۈرۈش چىرىغى ياكى دوختۇر ئورۇندۇقى قاتارلىقلارنىمۇ تاللىغىلى بولىدۇ.
پارامېتىرلار
| مودېلبۇيۇم | FD-G-1 ئېلېكترلىك گىنېكولوگىيە تەكشۈرۈش جەدۋىلى |
| ئۇزۇنلۇقى ۋە كەڭلىكى | 1800mm * 550mm |
| ئېگىزلىك (ئۆسۈش ۋە چۈشۈش) | 950mm / 680mm |
| ترېندېلېنبۇرگ / تەتۈر ترېندېلېنبۇرگ | 14°/ 17° |
| ئارقا تاختا (ئۈستى ۋە ئاستى) | 60°/10° |
| ئېلېكترو ماتور سىستېمىسى | Jiecang |
| توك بېسىمى | 220V/110V |
| چاستوتا | 50Hz / 60Hz |
| توك سىغىمچانلىقى | 1.0 كىلوۋات |
| باتارېيە | ھەئە |
| ماتراس | تىكىشسىز ماتراس |
| ئاساسلىق ماتېرىيال | ABS |
| ئەڭ چوڭ يۈك سىغىمى | 150 كىلوگرام |
| كاپالەت | 1 يىل |
Sئۆلچەمقوشۇمچە زاپچاسلار
| ياق | ئىسىم | مىقدارلار |
| 1 | قول تىرەش | 1 جۈپ |
| 2 | پۇت تاختىسى | 1 يۈرۈش |
| 3 | ماتراس | 1 يۈرۈش |
| 4 | تۇتقۇچ | 1 جۈپ |
| 5 | پۇت ئالماشتۇرغۇچ | 1 يۈرۈش |